Herní headset od profesionálů na studiová sluchátka: beyerdynamic MMX 100

Těžko najdete profesionální nahrávací studio, které nemá ve svém vybavení sluchátka německého specialisty beyerdynamic. Teď si špičkovou kvalitu zvuku mohou vychutnat i hráči – na náš trh uvedl beyerdynamic herní headset MMX 100.

Jeho základem jsou špičkové reproduktory o průměru 40 mm a impedanci 32 Ohmů, které nabízejí prémiový zvuk ve studiové kvalitě, vynikající kondenzátorový mikrofon s funkcí eliminace nežádoucích ruchů z pozadí a pohodlné provedení, které zpříjemňuje hodiny nepřetržitého hraní. Analogové propojení s herním hardwarem zajištují dva přiložené odpojitelné kabely. 

Zvuk ve vysokém rozlišení byl vyladěn akustickými inženýry pro intenzivní zážitek a podporu úspěchu při hraní her. Výsledkem je čisté a přesné podání basů, středů i výšek při hraní všech žánrů. V FPS hrách dává headset uživatelům výhodu přesné lokalizace kroků nepřátel i všech ostatních okolních zvuků, což poskytuje hráčům výhodu v řadě situací a díky zvuku jsou i RPG hry realističtější.

Soustředění při hraní v týmu narušují při chatu často nepříjemné zvuky z pozadí, jako například klapání klávesnice, klikání myší nebo vzdálené hlasy dalších členů domácnosti. Headset proto eliminuje rušivé vlivy a s pomocí nového kardioidního kondenzátorového mikrofonu META VOICE s 9,9mm kapslí zachovává přirozenou barvu a charakter hlasu. Praktický otočný ovladač hlasitosti přímo na sluchátkách zajišťuje okamžité a přesné nastavení ideální úrovně i během hry, stejně jako tlačítko MUTE pro ztlumení mikrofonu.

MMX 100 kombinuje eleganci, funkčnost a pro hráče důležité bytelné provedení, které zajišťuje hliníkový hlavový most. Vstříc pohodlí a zabránění otlakům při mnohahodinovém herním maratonu vychází i jeho odpružený pásek a náušníky potažené umělou kůží a vyplněné paměťovou pěnou.

Herní headset beyerdynamic MMX 100 je na našem trhu k dostání v šedé a černé barvě za koncovou doporučenou cenu 2.600 Kč.

Zveřejněno: 28. 02. 2022