Ideální herní upgrade: XPG uvádí paměť Lancer Blade DDR5 s nízkoprofilovým chladičem a skvělým poměrem ceny a výkonu

Herní značka XPG uvádí paměti Lancer Blade RGB DDR5 a Lancer Blade DDR5 s důrazem na nízkoprofilový design chladiče, který osvobozuje sestavu základní desky od výšky chladiče a poskytuje profil, který je ideální pro malé skříně s omezeným prostorem. Řada XPG Lancer Blade zahrnuje dva modely s nejvyššími rychlostmi 6000 MT/s a 6400 MT/s.

Díky využití vysoce kvalitních pečlivě vybraných čipů Hynix mají tyto paměťové moduly nízkou latenci a snadno se přetaktovávají, přičemž hráčům umožňují bezproblémové zvýšení rychlosti pomocí přetaktování jedním kliknutím. Řada XPG Lancer Blade zároveň podporuje technologie Intel XMP 3.0 a AMD EXPO a je kompatibilní s nejnovějšími platformami Intel a AMD, což zajišťuje vynikající stabilitu paměti a plynulejší provoz při multitaskingu nebo spouštění rozsáhlých aplikací. Řada XPG Lancer Blade navíc uplatňuje strategii vysokého poměru ceny a výkonu, což v kombinaci s vynikajícím provozem a kvalitou rozhodně představuje přední volbu při upgradu systémů hráčů.

Nízkoprofilová řada D35G DDR4 a Lancer RGB ROG Certified DDR5 se také přidávají do party

Řada LANCER BLADE zahrnuje modely s RGB či bez RGB podsvícení v bílé a černé barvě. Paměťové moduly jsou rovněž nabízeny s rychlostmi 6000 MT/s a 6400 MT/s a kapacitami 16 a 32 GB. Moduly lze zakoupit v baleních s jedním nebo dvěma zásobníky, což nabízí flexibilitu pro potřeby hráčů provozujících rozmanitější systémové instalace.

Společnost XPG uvedla na trh různá řešení nízkoprofilových pamětí s chladičem pro platformy DDR4 a DDR5. SPECTRIX D35G RGB/GAMMIX D35 jsou moduly DDR4, zatímco Lancer Blade RGB/LANCER BLADE splňují potřeby uživatelů DDR5.

Všechny tyto řady produktů kladou důraz na skvělý poměr ceny a výkonu a nízkoprofilový design chladiče. Hráči si mohou zvolit upgrade způsobem, který jim vyhovuje, a zároveň zrychlit své hraní a efektivitu práce. Kromě toho značka XPG uvedla na trh také paměťový modul Lancer RGB ROG Certified DDR5 se zcela novou taktovací frekvencí. Po spárování se základními deskami kompatibilními s Intel Z790 ROG lze zapnout Intel XMP 3.0 a okamžitě přetaktovat na 6600 MT/s. Dalším zapnutím režimu „ROG Certified“ si uživatelé mohou vychutnat další 3% zvýšení rychlosti až na 6800 MT/s.

Fanoušci ROG se již nemusejí zabývat výběrem paměti, protože paměť Lancer RGB ROG-Certified DDR5 poskytuje nejlepší kompatibilitu a výkon při přetaktování. Paměti řady Lancer Blade DDR5 a Lancer RGB ROG Certified 6600 jsou nyní k dispozici k zakoupení v globálních prodejních kanálech.

Zveřejněno: 19. 07. 2023