Monitor Philips Evnia 32M2C5500W posouvá hraní her na novou úroveň

S blížící se sezónou vánočních svátků se hráči dočkají nového přírůstku v nabídce herních monitorů Evnia, novinky z portfolia monitorů Philips: Philips Evnia 32M2C5500W. Tento monitor je navržený a vybavený tak, aby poskytoval rychlost, pohlcení a pohodlí herním fanouškům všech kategorií. Čekejte herní zážitky za vynikající cenu, vše zabaleno do stylového designu.

Monitor Philips Evnia 32M2C5500W nabízí vše, co dnešní hráči potřebují k tomu, aby ze svých her vytěžili maximum a užili si svá dobrodružství na obrazovce na nejvyšší úrovni. Zakřivený VA displej 1000R poskytuje nádherný obraz v kombinaci s komfortem širokých pozorovacích úhlů a příjemným pohlcujícím pocitem, který pomáhá hráčům vstoupit do více obklopujícího a uspokojivějšího světa plného zážitků. Křišťálově čistý obraz s rozlišením Quad HD 2560×1440 zajišťuje, že je každý obraz ostrý a bohatý na barvy (92% pokrytí DCI-P3), zatímco certifikace DisplayHDR 400 posouvá vizuální výkon monitoru o další stupeň výš díky hlubším a realističtějším detailům.

Kromě grafiky poskytuje monitor Philips Evnia 32M2C5500W rychlost a přesnost, kterou vyžaduje nejnovější generace her, aniž by došlo k vynechání jediného snímku. Ultra rychlá obnovovací frekvence 240 Hz spolu s nízkým vstupním zpožděním, technologií FreeSync Premium Pro a rychlou odezvou 0,5 ms MPRT znamenají, že i ty nejsilnější akce a dobrodružství budou vždy plynulé, rychlé a nepřerušované žádným zpožděním, duchy nebo trháním.

A protože každá hra by měla být potěšením pro mysl i tělo, je monitor Philips Evnia 32M2C5500W vybaven širokou škálou funkcí navržených speciálně pro pohodlí, komfort a pohodu hráčů. Hráči se shodnou, že tento monitor je vždy radost používat, ať už používají funkci EasySelect pro snadné přepínání v nabídkách na obrazovce, snižují únavu očí díky režimu LowBlue a technologii Flicker-Free nebo využívají možnosti naklonění, otočení a nastavení výšky monitoru pomocí kompaktní základny Ergo Base, která zajišťuje hodiny pohodlného sledování.

Ceny a dostupnost

Monitor Philips Evnia 32M2C5500W bude možné koupit od poloviny listopadu za cenu 12.226 Kč (499 eur).

Zveřejněno: 23. 11. 2023