NAS Synology DiskStation DS223j, jednoduché řešení pro správu a sdílení souborů

Společnost Synology na trh uvádí dvoušachtové zařízení DiskStation DS223j, svůj nejnovější systém základní řady J určený k plnění potřeb domácích kanceláří a malých týmů.

Díky intuitivnímu operačnímu systému Synology DiskStation Manager (DSM) nabízí zařízení DS223j celou řadu možností a aplikací pro každodenní ukládání a správu dat, včetně synchronizace a sdílení souborů, zálohování a sledování pomocí videa.

Vytvořte si privátní cloud

Zařízení DS223j podporuje hrubé úložiště o velikosti až 36 TB a představuje tak efektivní řešení pro malé týmy, které chtějí konsolidovat svoje data do jediné platformy a zajistit k nim bezpečný a snadný přístup. Je založeno na operačním systému DSM, který obsahuje celou řadu aplikací pro zálohování, sdílení souborů a synchronizaci, pomocí kterých můžete rozšířit možnosti práce na dálku a spolupráce.

Pomocí přístupu k souborům na různých zařízeních lze soubory bezpečně spravovat kdykoli a kdekoli a prostřednictvím služby Synology Photos mohou uživatelé zálohovat, sdílet a organizovat svoje fotografie pomocí inteligentních nástrojů pro správu. V porovnání se svými předchůdci dokáže zařízení DS223j zvládnout náročnější úlohy a vyšší počet souběžných uživatelů. Vyzkoušejte o více než 180 % rychlejší indexování souborů ve službě Synology Drive a o více než 200 % rychlejší indexování snímků ve službě Synology Photos.

Po vydání nové verze operačního systému DSM 7.2, které se očekává každým dnem, bude zařízení DS223j prvním zařízením Synology NAS řady J s podporou souborového systému Btrfs. Ten umožňuje provádět automatické opravy souborů, které snižují pravděpodobnost jejich poškození, a také přináší funkci Synology Snapshot Replication. Vytvářením častých snímků v časovém bodě mohou uživatelé vracet zpět nežádoucí nebo neúmyslné změny souborů.

Zajistěte synchronizaci svých souborů

Služba Synology Drive umožňuje uživatelům z libovolného místa na světě jednoduše sdílet a synchronizovat soubory mezi počítači se systémem Windows, Mac a mobilními zařízeními a pomáhá týmům působícím v různých časových pásmech zajistit plynulé a produktivní pracovní procesy.

Zařízení DS223j lze také integrovat s poskytovateli veřejných cloudových služeb, například Google Drive, Dropbox a Microsoft OneDrive, a umožnit tak uživatelům ukládat soubory do cloudových disků jiných firem nebo z nich a zajistit si tak skutečné vlastnictví těchto dat.

Chraňte svůj majetek

Služba Synology Surveillance Station, s důvěrou používaná na 500 000 serverech po celém světě, pomáhá zajišťovat bezpečnost vašeho majetku. Díky podpoře více než 8300 ověřených IP kamer umožňují promyšleně navržené nástroje služby Surveillance Station uživatelům efektivně monitorovat pořizovaná videa, detekovat události zabezpečení a analyzovat záznam.

Pomocí zařízení DS223j lze monitorovat až 12 IP kamer a prostřednictvím služby C2 Surveillance mohou uživatelé v případě potřeby záznam ze sledování šifrovat, archivovat a zálohovat do cloudu.

Zveřejněno: 29. 06. 2023