Netgear Meural Opus podporuje sběratele a tvůrce digitálního umění

Společnost Netgear uvedla na trh dynamický displej Meural Opus, který pomáhá oživit digitální umělecká díla a zpřístupňuje tak digitální umění širšímu publiku. Milovníci NFT a techniky mají k dispozici nástroj, na kterém – díky patentované technologii TrueArt – vypadají fotografie a digitální umělecká díla stejně působivě jako na tradičním plátně.

Díky nové platformě Meural Opus se mohou sběratelé NFT bezpečně připojit ke svým peněženkám s kryptoměnami, ověřit pravost svých digitálních uměleckých děl a zobrazit je na úžasném 27" displeji. Audio připojení prostřednictvím technologie Bluetooth umožňuje doplnit umělecká díla autentickým zvukem.

Uvedení Meural Opus na trh je nejnovějším vstupem společnosti Netgear do světa NFT, který následuje po integraci s kryptopeněženkami Coinbase a MetaMask a partnerství se společností Async Art, jež do knihovny Meural přidává dynamické programovatelné NFT. V loňském roce se NETGEAR také připojil k SuperRare DAO, aby pomohl vyvinout licenční a licenční model pro zobrazování NFT na digitálních displejích.

Meural Opus je k dostání za 799,99 dolarů na netgear.com/Opus. Na domácím trhu jsou aktuálně dostupné digitální rámečky řady Netgear Meural Canvas Gen3 (na úvodním obrázku).

Zveřejněno: 11. 11. 2023