Niceboy uvádí kompaktní herní klávesnici

Značka Niceboy představuje další přírůstek do řady svého herního příslušenství – mechanickou klávesnici Niceboy ORYX K500X. Ta přichází v kompaktním TKL designu (bez numerického bloku), což je atraktivní zejména pro hráče, kteří ocení větší prostor pro flexibilní pohyb myši. Klávesnice je osazena ověřenými spínači OUTEMU Red a software ORYX umožňuje vlastní nastavení maker a podsvícení.

Niceboy ORYX K500X je navržena v populárním TKL (tenkeyless) designu. Ten neobsahuje numerický blok, takže ponechává větší prostor pro efektivnější pohyb myši bez omezení. Na těle klávesnice Niceboy K500X najdete 87 nejpoužívanějších kláves s vysokým zdvihem. Klávesnice ORYX K500X má rám z broušeného hliníku, což zvyšuje její životnost. Bytelná stavba klávesnice navíc nabízí dobrou stabilitu klávesnice na stole.

O rychlou a výraznou odezvu kláves při hře se postarají citlivé mechanické spínače OUTEMU Red. Testy prokázaly, že ani po 50 milionech stisknutí neztrácejí nic ze své citlivosti. Samozřejmostí je klávesa Windows Lock a funkce N-key rollover (NKRO), kdy klávesnice zaznamená skutečně každý stisk a promítá ho do hry. Nemusíte se ale obávat, že by stisk některé z kláves, (i když stisknete více najednou), nebyl zaznamenán.

Vlastní software ORYX umožní další nastavení klávesnice. Uživatel si v něm může naprogramovat makra, ale i nastavit RGB podsvícení nebo dynamické efekty. Barevnost lze nastavit i pro jednotlivá tlačítka zvlášť, což přijde vhod zejména u akčnějších herních žánrů.

Zveřejněno: 28. 04. 2022