Nový Surface Laptop Go 2 od Microsoftu je ještě lepší a bezpečnější

Microsoft Surface Laptop Go 2 rozšiřuje produktovou řadu Surface a nabízí aktualizované funkce, které skutečně ukazují rozmanité možnosti využití počítače se systémem Windows 11.

V roce 2020, kdy byl poprvé představen notebook Microsoft Surface Go, se svět vyrovnával se zásadními změnami v tom, jak komunikujeme s lidmi a vykonáváme různé činnosti. Počítač se systémem Windows se stal nepostradatelným pro práci, studium, zábavu a komunikaci více než kdy jindy.

Surface Laptop Go 2 je zařízení pečlivě navržené tak, aby nabízelo prémiový design a funkce řady Surface v ultrapřenosném formátu. Díky automatickému spouštění a ověření identity pomocí technologie Windows Hello a čtečky otisků prstů zabudované v tlačítku napájení stačí jen odklopit obrazovku a můžete začít pracovat. Kompaktní 12,4palcová dotyková obrazovka PixelSense s poměrem stran 3:2 a jasnými barvami poskytuje zobrazení jakéhokoli obsahu. Vylepšená HD kamera a dva studiové mikrofony zajišťují, že během videohovorů budete vypadat skvěle a perfektně uslyšíte své kolegy a blízké. Klávesy, které mají o 30 % větší zdvih než MacBook Air, nabízejí zážitek z psaní bez kompromisů a velký trackpad zase přesné ovládání.  

Surface Laptop Go 2 váží jen 1127 g a nabízí výkon čtyřjádrového procesoru Intel Core i5 11. generace. Surface Laptop Go 2 je vybaven baterií, která s vámi udrží krok po celý den, a rychlým nabíjením, a je tak ideálním společníkem do školy, kanceláře, kavárny nebo kamkoli vás život zavede. 

V elegantním těle Surface Laptop Go 2 se skrývá první bezpečný počítač postavený na architektuře Surface od společnosti Intel. Inovace od čipu po cloud poskytují zákazníkům novou úroveň zabezpečení doma i v práci. Ať už plánujete rozsáhlé podnikové nasazení, nebo chcete vybavit malou firmu, Surface Laptop Go 2 je lehké, snadno použitelné a praktické zařízení pro každého.

Surface Laptop Go 2 je pro zájemce připraven za cenu 19 599 Kč.

Foto: Microsoft

Zveřejněno: 12. 07. 2022