Ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater

Řadu produktů pro chytrou domácnost pod značkou Tesla doplnil ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater, který zajistí tepelný komfort v každé domácnosti. Používá moderní metodu, která je navíc i úsporná. Čas a délku ohřevu si uživatel navolí v aplikaci Tesla Smart, ale také ručně na panelu přístroje. Díky světelnému lemování vzduchového výstupu lze nastavit barvu osvětlení i dle aktuální nálady.

Ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 poskytuje pomocí vysokorychlostního motoru dva stupně ohřevu a režim ventilace. Teplotu automaticky udržuje díky moderní metodě ohřevu PTC, která je efektivní, úsporná a bezpečná. Model je určen pro vnitřní užití a doplní centrální vytápění, nebo místnosti kam se teplo nedostane. Díky ohřívači lze i mimo topnou sezónu vyhřát požadovanou místnost v době nepřítomnosti, stačí pouze navolit čas ohřevu manuálně nebo v aplikaci.

Vyhřeje i zafouká

V přední části přístroje je ovládací panel, kterým lze ohřívač ovládat. Hlavní tlačítko MODE přepíná mezi třemi dostupnými režimy, kterými jsou Ventilátor, Nízký ohřev a Vysoký ohřev. Časové rozmezí, které se pohybuje od jedná do dvanácti hodin, lze nastavit použitím tlačítka Timer. Na ohřívači lze také aktivovat rotaci horní části s ventilátorem v úhlu 60°, tím se teplý vzduch rovnoměrně rozvíří po pokoji.

Ohřívač není nutné ovládat pouze fyzickým panelem. Veškeré funkce, včetně ovládání a možnosti automatizace a integrace do chytrého ekosystému, nabízí aplikace Tesla Smart, která je kompletně v českém jazyce. Přes aplikaci lze odkudkoli nastavit požadovanou teplotu v domácnosti, ale také mít přehled o spotřebě energie, což umožní vytápět úsporně a hospodárně. Ohřívač lze také ovládat i pomocí hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.

Bezpečnost především

Chytrý ohřívač Tesla Smart Heater HTR300 disponuje řadou bezpečnostních prvků, které okamžitě deaktivují přístroj v případě problému. Mezi tyto prvky se řadí ochrana proti nechtěnému překlopení ohřívače nebo ochrana proti přehřátí topného tělesa. Takže při vytápění v noci bude použití ohřívače bezpečné. 

Chytrý ekosystém s designovým osvětlením

Díky štíhlému a futuristickému designu ohřívač skvěle zapadne do jakékoliv místnosti ať už na chatu, do kanceláře nebo jako doplňkové topné těleso. Pomocí světelného panelu umístěného zevnitř vzduchového výstupu lze opakovaným stiskem tlačítka Light měnit barvu dekorativního osvětlení. Vybrat si lze mezi modrou, zelenou, fialovou a bílou barvou.

Zveřejněno: 02. 11. 2022