Philips TV představil nejlevnější OLED s Ambilightem

Philips TV & Sound představuje na českém trhu Ambiligh TV řady OLED707. Jedná se o nejlevnější OLED televizor s Ambilightem na trhu. Kromě jedinečné funkce osvětlení okolí televizoru nabízí tyto modely také obrazový procesor Philips P5 a podporu HDR10+, Dolby Vision i Dolby Atmos.

K dispozici je v provedení 48, 55 a 65 palců, a to za skvělou cenu již od 22.990 korun.

Kvalitní obraz i něco pro hráče

Ambilight TV řady OLED707 vylepšuje obraz z jakéhokoliv zdroje díky patentovanému obrazovému procesoru Philips P5 s prvky umělé inteligence. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už se jedná o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+.

Televizor mohou využívat i hráči konzolových her, pokud budou dodržovat pravidelný cyklus čištění zbytkového obrazu. Televizory OLED707 mají nízký input lag a podporují HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibilitu s FreeSync a G-sync.

Zvuk s podporou DTS Play-Fi

Ambilight TV OLED707 nabízí nadstandardní 70W zvukový výkon. Televizor podporuje formát Dolby Atmos zajišťující prostorový zvuk a také technologii bezdrátového připojení audia DTS Play-Fi. Ta přenáší zvuk ve vysokém rozlišení s téměř nulovým zpožděním do více zařízení po celém domě nebo bytě. Připojení k soundbaru, dalším reproduktorům nebo subwooferu je tak velmi snadné, a především bez drátů.

Android TV a design

O chytré funkce se stará nejnovější operační systém Android TV 11, který nabízí svižné a intuitivní rozhraní a širokou nabídku aplikací, včetně her.

Ultratenký kovový rámeček a chromové nožky s tmavou saténovou povrchovou úpravou propůjčují tomuto televizoru opravdový styl. Na dálkovém ovladači jsou tlačítka pro rychlý přístup ke všem oblíbeným streamovacím službám. Veškeré balení a vložené obalové materiály jsou navíc vyrobeny z recyklovaného kartonu a papíru.

 

Zveřejněno: 17. 01. 2023