QNAP představuje all-flash NASbook s rozhraním Thunderbolt 4 pro zlepšení produkce videa

Společnost QNAP Systems představuje nový Thunderbolt 4 all-Flash NASbook TBS-h574TX, který zefektivňuje pracovní postupy při výrobě videa od předprodukce až po postprodukci a zvyšuje produktivitu. Kompaktní TBS-h574TX poskytuje úložiště typu all-flash s nízkou latencí, pět slotů E1.S/M.2 PCIe NVMe SSD, vysokorychlostní I/O a výpočetní výkon hybridní architektury Intel Core 13. generace.

Díky inovativní podpoře disku M.2 SSD s možností výměny za provozu optimalizuje TBS-h574TX možnosti kreativců při online střihu videa, přenosu velkých souborů, překódování videa a zálohování s využitím počítačů Mac a Windows. Díky přenosnému a snadno použitelnému designu je NASbook ideální pro místa pro natáčení videí, postprodukční týmy, malá studia a uživatele SOHO.

„Mobilita a servisní možnosti jsou pro úspěch rychle se rozvíjejících audiovizuálních projektů klíčové. NASbook TBS-h574TX má objem 2,54 litru a je menší než papír formátu A4. V porovnání s Apple Mac Studio se kompaktní TBS-h574TX zmenšil o téměř 31 %, takže jej produkční týmy mohou snadno umístit do různých typů multimediálních skříní a stolních prostředí,“ uvádí Andy Chuang, produktový manažer společnosti QNAP, a dodává: „Velmi očekávaná podpora vyměnitelnosti za provozu pro M.2 NVMe SSD dále poskytuje servisní možnosti, které řeší nepříjemnosti produkčních týmů při výměně SSD.“

Díky pěti slotům E1.S/M.2 PCIe NVMe SSD (s adaptérem E1.S – M.2 SSD připojeným ke každému slotu) umožňuje all-flash NASbook TBS-h574TX uživatelům flexibilně instalovat M.2 SSD nebo E1.S SSD pro rychlou editaci souborů RAW; podpora vyměnitelnosti za provozu pro M.2. SSD spolu s automatickou výměnou disků v RAID poli (podporovanou od verze QTS 5.1/QuTS hero h5.1) umožňuje tvůrcům vyměňovat disky SSD bez odstávky systému pro zefektivnění průběžných pracovních postupů. TBS-h574TX využívá 12jádrový a 16vláknový procesor s hybridní architekturou Intel Core 13. generace, který poskytuje obrovský výpočetní výkon pro zvládnutí multitaskingové produkce videa, a integrovaný grafický procesor urychluje překódování videa. Jeho dva porty Thunderbolt 4 umožňují přímé připojení k pracovním stanicím Mac/PC pro hrubý střih přímo na místě. Vestavěné porty 2,5GbE a 10GbE umožňují připojit více klientských zařízení pro spolupráci mezi týmy.

Dva porty USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) umožňují rychlejší import video materiálů z externího úložiště do NASbooku nebo připojení DAS/JBOD pro archivaci předchozích video projektů. Předprodukční týmy mohou pohodlně zobrazit nezpracované záběry z NASbooku na velké obrazovce prostřednictvím vestavěného rozhraní 4K HDMI, což usnadňuje kontrolu kvality. Jako úložná a editační stanice pro soubory RAW může model TBS-h574TX také zálohovat překódované malé soubory do cloudového úložiště myQNAPcloud Storage, což umožňuje snadný přístup, synchronizaci a sdílení souborů mezi týmy na různých místech.

Na TBS-h574TX běží operační systém operační systém QuTS hero na bázi ZFS se samoregenerací, který automaticky detekuje a opravuje poškozená data v bitových kopiích RAW; ZIL s ochranou proti výpadku napájení umožňuje NASbooku pokračovat v dokončování nedokončených zápisů dat po výpadku napájení a následném obnovení napájení, což zabraňuje poškození dat při jejich úpravě. Díky patentovanému algoritmu QSAL společnosti QNAP je možné zabránit současnému selhání více disků SSD v poli RAID, čímž se zvyšuje ochrana dat. TBS-h574TX je také dokonalým společníkem pro různé multimediální aplikace, včetně ideálního centralizovaného úložiště pro uživatele Adobe a serveru Roon pro optimální streamování hudby.

Kupte si TBS-h574TX, získáte 1 TB cloudového úložiště zdarma!

Společnost QNAP poskytuje speciální zaváděcí nabídku modelu TBS-h574TX. Zakupte a zaregistrujte TBS-h574TX během zaváděcího období a získejte jeden rok 1TB cloudového úložiště myQNAPcloud Storage zdarma! TBS-h574TX a úložiště myQNAPcloud Storage představují skvělou kombinaci pro vytvoření hybridního cloudového úložiště pro efektivní správu videoprojektů.

Klíčové specifikace

             TBS-h574TX-i3-12G: 8jádrový (4P + 4E) / 12vláknový procesor Intel Core i3-1320PE (až 4,5GHz); 12 GB RAM,

             TBS-h574TX-i5-16G: 12jádrový (4P + 8E) / 16vláknový procesor Intel Core i5-1340PE (až 4,5 GHz); 16 GB RAM.

Stolní NAS s objemem 2,54 litru; 5x sloty E1.S/M.2 PCIe NVMe SSD (v každém slotu je připojen adaptér E1.S – M.2 SSD), podpora vyměnitelnosti M.2 SSD za provozu; 2x porty Thunderbolt 4; 1x port 2,5GbE RJ45; 1x port 10GbE RJ45; 2x porty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s); 1x port USB 2.0 Gen 2 (480 Mb/s); 1x výstup 4K HDMI.

Zveřejněno: 26. 01. 2024