QNAP představuje nové síťové dozorovací servery

Společnost QNAP Systems představila nové síťové dozorovací servery NVR – QVP-41C se čtyřmi 3,5" pozicemi pro disky SATA a QVP-21C se dvěma 3,5" pozicemi pro disky SATA. Modely QVP-41C a QVP-21C, které obsahují 4jádrový procesor Intel Celeron J6412 a dozorovací software QVR Pro a poskytují osm bezplatných kanálů IP kamer, pomáhají malým a středním podnikům a malým kancelářím rychle přejít na lehké dozorovací aplikace využívající umělou inteligenci a nabízejí ekonomické softwarové a hardwarové řešení pro video dozorování.

Společnost QNAP bude u modelů QVP-41C a QVP-21C poskytovat dlouhodobou dostupnost a podporu, což z nich činí skvělou volbu pro podniky, které potřebují odpovídající modely NAS nasazené na více místech.

„Vysoce výkonné modely QVP-41C a QVP-21C jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky na analýzu při video dozorování v malém a středním měřítku,“ uvedl Andy Chuang, produktový manažer společnosti QNAP. Dodává: „Uživatelé mohou flexibilně používat nástroje QVR Face nebo QVR Smart Search k implementaci rozpoznávání obličejů pomocí umělé inteligence a inteligentního vyhledávání událostí, a zvýšit tak efektivitu správy.“

Modely QVP-41C a QVP-21C využívají dozorovací software QVR Pro, který podporuje až dvacet čtyři/šestnáct kanálů IP kamer. QVR Pro je kompatibilní až s 95 % IP kamer ONVIF od více než 190 značek na trhu. Modely QVP-41C a QVP-21C obsahují také další inteligentní dozorovací aplikace. QVP Center umožňuje centrálně spravovat a monitorovat několik serverů QVR Pro a přijímat oznámení o událostech, což se hodí pro rozsáhlá prostředí s kamerovým dozorem. QVR Guard dokáže automaticky převzít úlohy nahrávání v případě selhání serveru QVR Pro. QVR Face umí automaticky rozpoznávat obličeje v reálném čase a provádět analýzu průchodu dveřmi a inteligentní správu docházky. A s QVR Smart Search můžete vyhledat záznamy událostí v zadaném čase a oblasti na základě vámi definovaných pravidel.

Dva vestavěné porty 2,5GbE lze propojit se switchi 2,5GbE od QNAP a zajistit tak plynulejší streamování na hostitelský dozorovací server, který dlouhodobě přijímá obraz z mnoha zdrojů. Dva výstupy HDMI umožňují sledování více kanálů videa na dvou monitorech. Do počítačů se systémem Windows® a macOS® nebo do mobilních zařízení lze nainstalovat software QVR Pro Client, který vám poskytne plnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi.

Klíčové specifikace

             QVP-41C: 4x 3,5" disk SATA 6 Gb/s

             QVP-21C: 2x 3,5" disk SATA 6 Gb/s

4jádrový/čtyřvláknový procesor Intel Celeron J6412, 8 GB RAM; 2x slot M.2 2280 PCIe Gen 3 x2, 2× port 2,5GbE RJ45, 2× výstup HDMI, 2× port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), 2× port USB 2.0

Zveřejněno: 28. 08. 2023