Realme uvádí model narzo 30 5G s podporou 5G

Přístroj je osazen procesorem Dimensity 700 5G, displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a baterií o kapacitě 5000 mAh a bude nabízen za 5.299 korun. Až do 8. srpna ho zájemci mohou získat v rámci limitované nabídky o 500 Kč levněji. Díky této ceně zpřístupní nový telefon výhody 5G sítí nejširšímu okruhu zájemců.

Série realme narzo, která je zaměřená zejména na uživatele generace Z, se snaží uspokojit potřeby náruživých hráčů a všech dalších, kteří od svých smartphonů požadují co nejvyšší výkon. Přístroje této řady jsou proto vybaveny nejlepšími procesory v rámci příslušného segmentu a nabízí mladým uživatelům herní zážitky za nejdostupnější cenu.

Telefon podporuje duální 5G SIM karty, režimy SA/NSA a pokrývá všechny hlavní 5G frekvence.

Zásluhou 7nm technologie výroby má Dimensity 700 o 28 % vyšší výkon než srovnatelné procesory vyráběné 8nm technologií. To znamená i nižší spotřebu energie, díky které můžete být k sítím připojeni déle. Prodloužený zážitek z hraní umocňuje masivní 5000mAh baterie. 

Telefon je vybaven inteligentní 5G technologií, která šetří spotřebu baterie automatickým přepínáním mezi sítěmi 5G a 4G podle jejich síly a dostupnosti. Super Power Saving Mode optimalizuje výkon CPU, podsvícení displeje a další energeticky náročné parametry vybraných aplikací. Výdrž baterie prodlužuje i funkce Sleep Standby Optimization, která snižuje spotřebu telefonu v režimu spánku. K tomu přispívá také systém App Quick Freeze, jenž automaticky vypíná nečinné aplikace.

Hladký herní zážitek s displejem

realme narzo 30 5G se může pochlubit ultra hladkým 90Hz displejem, který přináší vynikající kvalitu obrazu. 16,5 cm (6,5 palce) FHD + full screen s dotykovou frekvencí 180 Hz a s maximálním jasem 600 nitů nabízí skvělé barvy. Díky vysoké obnovovací frekvenci je displej velmi citlivý a ani při hraní nedochází k žádnému zpoždění nebo rozbíjení obrazu.

Další parametry realme narzo 30 5G:

·         48Mpx trojitý fotoaparát – zadní 48Mpx HD hlavní objektiv, černobílé portrétní čočky, 4 cm makro.

·         Přední 16Mpx fotoaparát – vybavený velkou f/2.1 clonou, podporuje AI beauty a portrétní módy.

·         Pět filtrů nočního focení

·         Tloušťka 8,5 mm a hmotnost pouhých 185 g

·         Avantgardní vzor – inspirovaný závodními hrami, dostupný ve dvou barvách: Racing Blue a Racing Silver.

·         Trojitý slot na karty – duální SIM + možnost rozšíření interního úložiště až na 1TB.

·         Nová technologie kreativního dynamického rozšíření RAM – převádí ROM na virtuální RAM.

·         Čtečka otisků prstů na boku

·         Android 11 + realme UI 2.0

 

Zveřejněno: 03. 08. 2021