Sencor představil hned trojici nových reproduktorů řady HYPE

Sencor přichází s novou voděodolnou řadou reproduktorů HYPE. Vedle kvalitního zvuku nabídne i dostupné ceny.

Léto je v plném proudu a kdejaká duše touží po kvalitním a dlouho očekávaném odpočinku na pláži či u bazénu s přáteli a rodinou. S hudbou je život krásnější, a tak jednou z nejlepších věcí, kterou si můžete tyto výlety zpestřit, jsou právě bezdrátové reproduktory. Naladí atmosféru a pohodu. A nevadí jim, ani když spadnou do vody.

Kompaktní velikán

Nejvyšší model z řady Hype, Sencor SSS 6602 L HYPE umožňuje skrze Bluetooth posluchačům připojit svá chytrá zařízení až na vzdálenost 15 m. O výkonný a čistý zvuk se postarají tři celkem 30W reproduktory navozující prostorový efekt. Voděodolnost standardu IPX7 znamená, že se zdaleka nemusíte obávat nepříznivého počasí, ba ani pádu reproduktoru do bazénu. Reproduktor je vybaven technologií TWS (True Wireless Stereo) umožňující současné propojení s dalším reproduktorem. Velká baterie s kapacitou 5000 mAh vydrží nepřetržitou „nálož“ dobré hudby až po dobu osmi hodin.

Voděodolný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6602 L HYPE má doporučenou cenu 1.499 Kč.

Zlatá střední cesta

Vhodný rozměr 80 mm na 189 mm nezabere mezi plavkami, ručníky a drobným občerstvením téměř žádné místo. Sencor SSS 6502 HYPE s robustní a voděodolnou konstrukcí zprostředkuje díky dvojici reproduktorů s maximálním výkonem 20 W kvalitní a čistý hudební zážitek. Stejně jako ostatní produkty řady HYPE je voděodolný a s kapacitou 4400 mAh si poslechnete i vaše nejdelší playlisty. Nechybí ani technologie TWS či 360° prostorové zvukové pokrytí.

Voděodolný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6502 HYPE je k mání za doporučenou cenu 1.299 Kč.

Malý, ale klasicky šikovný

S rozměry 94 mm na 110 mm se jedná o nejmenšího zástupce nové řady. Sencor SSS 6202 HYPE S ale nabízí stejně jako jeho větší bratři všechny stěžejní funkce – voděodolnost standardu IPX7, bezdrátové Bluetooth připojení s dosahem až 15 metrů a TWS umožňující propojení do sterea s dalším reproduktorem. Prostorový 360° zvuk zařídí dvojice reproduktorů s maximálním výkonem 16 W. Baterie disponuje kapacitou 3600 mAh, což znamená, že hudbu můžete poslouchat až osm hodin.

Voděodolný Bluetooth reproduktor Sencor SSS 6202 HYPE S přichází s doporučenou cenou 799 Kč.

Všichni do jednoho

Všechny reproduktory řady HYPE podporují rozhraní Bluetooth Audio 5.0 pro ten nejčistší přenos. Pokud razíte politiku starých dobrých kabelů, každý z reproduktorů má i audio vstup AUX (3,5mm konektor).

Zveřejněno: 15. 07. 2022