Sony TA-AN1000: 7.2kanálový 8K AV zesilovač pro domácí kino s technologií 360 Spatial Sound Mapping

Model Sony TA-AN1000 je vybaven revoluční technologií 360 Spatial Sound Mapping od společnosti Sony, která vytváří jedinečný a pohlcující filmový zážitek. Technologie 360 Spatial Sound Mapping dokáže umístit několik virtuálních reproduktorů po místnosti a vytvořit tak širší zvukový prostor pro autentičtější domácí kinematografický zážitek.

Díky využití prostorových informací naměřených technologií Digital Cinema Auto Calibration IX (D.C.A.C. IX) se kolem vás vytvoří několik virtuálních reproduktorů. Milovníci filmů si tak mohou vychutnat každý nádech, krok a slovo, jako by byli součástí filmu. D.C.A.C. IX, nejnovější technologie automatické kalibrace vyvinutá společností Sony, dokáže korigovat vzdálenost, úhel, akustický tlak a frekvenční odezvu každého reproduktoru měřením umístění reproduktorů ve 3D prostoru pomocí kalibračního mikrofonu. Tato technologie funguje společně s funkcí Auto Phase Matching, která vyrovnává fázi různých reproduktorů. To znamená, že můžete kompenzovat náročné umístění reproduktorů, zpoždění nebo fázový posun a plně se ponořit do filmu.

Vysoce kvalitní obraz pro filmy a hry

Vychutnejte si filmy novým způsobem díky podpoře HDR10, HLG, Dolby Vision a nově i 8K a IMAX Enhanced díky modelu TA-AN1000. Při přehrávání prostřednictvím TA-AN1000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu.

Hry jsou také mnohem napínavější a realističtější. Model TA-AN1000 nyní podporuje nejnovější formáty, jako je 4K120, variabilní obnovovací frekvenci (VRR) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) v rozhraní HDMI 2.1, které zajišťují plynulejší a ostřejší pohyb pro svižnější hraní. Pro lepší herní zážitek na konzoli PlayStation 5 nabízí TA-AN1000 na kompatibilních televizorech Bravia funkce Auto HDR Tone Mapping a Auto Genre Picture Mode.

Vdechněte hudbě život

Objevte nový způsob poslechu s technologií 360 Reality Audio a zažijte pohlcující zážitek z živého vystoupení nebo studiové nahrávky. Užívejte si hudbu tak, jak ji umělci skutečně zamýšleli, díky technologii High-Resolution Audio s křišťálově čistým zvukem. TA-AN1000 podporuje i nativní přehrávání DSD (Direct Stream Digital) bez nutnosti konverze, takže si obsah DSD můžete plně vychutnat bez ztráty původní kvality.

Kromě toho nabízí TA-AN1000 snadný přístup k hudebním aplikacím. K zesilovači můžete připojit chytrá zařízení přes Bluetooth stejně jako služby Spotify Connect, Chromecast, Apple Airplay 2 a Works with Sonos.

Dokonale se hodí k televizorům a reproduktorům Sony

Po připojení k televizoru Bravia s funkcí Acoustic Centre Sync kombinuje TA-AN1000 zvuk z televizoru se zvukem ze středového reproduktoru a vytváří tak audio zážitek s efektem zvuku vycházejícího přímo z obrazovky.

Model TA-AN1000 lze také integrovat do menu rychlého nastavení Bravia, takže můžete měnit funkce, jako je zvukové pole zesilovače, pouhým použitím dálkového ovladače televizoru. K ovládání hlasitosti můžete použít dálkový ovladač televizoru.

Kromě toho lze TA-AN1000 bezdrátově připojit k reproduktorům Sony včetně bezdrátových zadních modelů SA-RS5 a SA-RS3S a bezdrátových subwooferů SA-SW5 a SA-SW3, které podpoří basový zvuk.

Ceny a dostupnost

Model TA-AN1000 bude v prodeji od června 2023 za doporučenou cenu 24.990 korun.

Zveřejněno: 23. 05. 2023