Soundbar a bezdrátový subwoofer Sony pro přesvědčivý zvuk

Společnost Sony představila 2.1kanálový soundbar HT-S400, který přináší prostorový zvuk jako v kině do každého obývacího pokoje. Ať už jej používáte při sledování nejnovějších filmů, streamování oblíbeného pořadu nebo poslechu hudby, HT-S400 přináší silný zvukový zážitek díky technologii S-Force PRO Front Surround, funkcím pro zřetelné dialogy a celkovému výkonu 330 W.

Model HT-S400 umožňuje uživatelům poslouchat zvuk ze všech stran díky vysoce kvalitnímu formátu Dolby Digital s vlastní technologií virtuálního prostorového zvuku S-Force PRO Front Surround společnosti Sony. Díky ní se diváci ocitnou přímo v centru dění svých oblíbených filmů, protože napodobuje prostorový zvuk jako v kině. Již prostřednictvím předních reproduktorů dokáže jedinečná technologie digitálního zpracování společnosti Sony reprodukovat virtuálně prostorové zvukové pole.

Soundbar je vybaven výkonným bezdrátovým subwooferem s velkým 160mm reproduktorem, který zajišťuje hlubší a bohatší basy. Tento bezdrátový subwoofer zvyšuje efekt všeho, co uživatelé sledují a poslouchají; pocítíte hluboké dunění hromů a úderné basy. Snadné používání zajišťuje také praktický OLED displej na soundbaru, který nabízí přehledné informace o stavu funkcí dálkového ovládání, včetně zdroje vstupu, hlasitosti a nastavení zvuku.

Soundbar HT-S400 bude v prodeji od dubna 2022 a jeho cena bude přibližně 6990 korun.

Zveřejněno: 04. 04. 2022