Společnost QNAP představuje hybridní úložiště TS-hx87XU-RP s procesorem Intel Xeon E, vysokorychlostním 2,5GbE/10GbE a rozšířením PCIe Gen 4

Společnost QNAP Systems představila spolehlivé zařízení QuTS hero NAS TS-hx87XU-RP, dostupné v modelech s 9, 18, 22 a 30 pozicemi. Řada integruje výkon procesorů Intel Xeon řady E-2300 s rychlým připojením 10GbE a 2,5GbE Multi-Gig a efektivní hybridní úložnou HDD/SSD architekturou, která vyvažuje výkon, kapacitu a náklady.

Model TS-hx87XU-RP, využívající operační systém QuTS hero, který je založený na ZFS, upřednostňuje integritu dat a poskytuje výkonnou redukci dat, téměř neomezené snímky, kapacitu až 5 petabajtů na sdílenou složku a další funkce, které slouží jako ideální úložné řešení splňující dnešní podnikové požadavky pro souborové servery, virtualizační servery, VDI a zálohování/obnovu.

Zařízení TS-hx87XU-RP je navrženo pro náročné podnikové úlohy a disponuje extrémním výpočetním výkonem procesoru Intel Xeon E, až 128 GB paměti DDR4 ECC pro multitasking a redundantní ochranou napájení. Vestavěné síťové porty 10GBASE-T a 2,5GbE splňují úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, přenosy velkých souborů a aplikace v reálném čase. Součástí jsou vysokorychlostní sloty PCIe Gen 4 pro rozšíření základních funkcí NAS, například přidání dalších karet síťového rozhraní 10/25GbE, karet QM2 pro přidání disků M.2 SSD a portů 2,5GbE/10GbE, karet Fibre Channel pro úložiště SAN a rozšiřujících karet pro připojení rozšiřujících jednotek QNAP. Řadu TS-hx87XU-RP lze spárovat s řízenými a neřízenými switchi 10GbE/2,5GbE společnosti QNAP, což organizacím pomáhá při zavádění vysokorychlostních, bezpečných a škálovatelných síťových prostředí bez překročení rozpočtu.

V porovnání s tradičními úložnými poli vyvažuje řada TS-hx87XU-RP s hybridním HDD/SSD úložištěm náklady, výkon a kapacitu, přičemž 9pozicové úložiště TS-h987XU-RP podporuje také SSD disky U.2 NVMe PCIe Gen 4 x4 s nízkou latencí. Uživatelé mohou snadno implementovat SSD cache pro zvýšení zátěže náročné na IOPS pro přístup k důležitým datům.

„S klesajícími cenami disků SSD se používání disků SSD nebo hybridních úložišť v infrastruktuře IT široce rozšířilo. Řada TS-hx87XU-RP nabízí modely s různou kapacitou úložiště pro organizace libovolné velikosti, které splňují požadavky na výkon a efektivitu nákladů,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Díky flexibilnímu rozšíření PCIe Gen 4 lze řadu TS-hx87XU-RP dále konfigurovat tak, aby vyhovovala rozšířeným aplikacím se smíšeným využitím a potřebám přenosu dat.“

TS-hx87XU-RP na bázi ZFS poskytuje spolehlivé, samoopravné úložiště, pokročilou redukci dat a funkci SnapSync v reálném čase, která zajišťuje, že primární i sekundární NAS uchovávají identická data a posilují tak nepřetržitý obchodní provoz. Exkluzivní technologie QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) společnosti QNAP pomáhá předcházet současnému selhání SSD, a zlepšuje tak ochranu dat a spolehlivost systému. Součástí App Center jsou také různé aplikace instalované na vyžádání, které dále rozšiřují aplikační potenciál NAS, například hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, usnadnění zálohování virtuálních počítačů VMware/Hyper-V a zálohování Google Workspace/Microsoft 365, zjednodušení lokálního/vzdáleného/cloudového zálohování, vytváření objektového úložiště kompatibilního s S3 a další.

Zveřejněno: 02. 11. 2022