Společnost Synology představuje službu C2 Object Storage

Společnost Synology oznámila dostupnost služby C2 Object Storage, jednoduché, škálovatelné a cenově dostupné služby úložiště objektů v cloudu, pomocí které mohou organizace hromadně ukládat nestrukturovaná data.

Služba C2 Object Storage je vyvinutá nativně pomocí rozhraní Amazon S3 API a nabízí uživatelům možnost vybudovat propracovanou architekturu úložiště objektů a používat stávající nástroje a kód v celé řadě praktických scénářů, například při budování datového jezera, hostování webových a mediálních datových zdrojů, spouštění a vývoji cloudových aplikací, zálohování a obnovení dat nebo třeba zakládání archivů dat.

Kromě toho mohou uživatelé služby C2 Object Storage pomocí intuitivního prohlížeče souborů odesílat několik souborů pouhým přetažením výběru a spravovat veškerý obsah v přehledném webovém portálu.

Služba Synology Object Storage nevyžaduje žádné poplatky za požadavky na rozhraní API, ani poplatky za odstranění dat, a uživateli se ve většině scénářů účtují pouze poplatky za využití úložiště a stahování.

Za pouhých 6,99 USD měsíčně mohou organizace využít 1 terabajt prostoru úložiště bez dalších poplatků za přenos. Za další přenosy, například streamování po webu nebo hostování datových zdrojů, v rámci kterých dochází k neustálému a opakovanému stahování dat, účtuje služba C2 Object Storage pouze 1 cent za gigabajt.

Zveřejněno: 10. 06. 2022