Tipy na vánoční dárky pro ženy

Pořád nemáte dost inspirace, co koupit pod stromeček? A navíc kde to koupit? Nechte se inspirovat našimi tipy na dárky, které mohou potěšit ženy, ale i muže. Ty proto, že tyto dárky mohou být pro ně inspirací.

Zdravé zuby i na cestách

Chcete mít zdravé zuby a dásně? Nestresovat se z každé návštěvy zubaře? Na kartáček TrueLife SonicBrush Compact s moderní sonickou technologií se můžete spolehnout vy, i váš partner. V sadě Truelife SonicBrush Compact Duo totiž najdete dva sonické kartáčky (v černé a bílé variantě), čtyři zubní hlavice, dvě cestovní pouzdra a dvě dobíjecí základny. Dopřejte si i vy exkluzivní zubní péči, díky které získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze čtyř režimů čištění. Baterie kartáčku vydrží až 30 dní.

Děťátko spí a vy můžete mít klid

Pokud je obdarovávaná žena v očekávání, případně už doma má malé dítě, jistě ji potěší dětská chůvička TrueLife NannyWatch A15, jejíž rodičovská jednotka je umístěna v hodinkách. Dětskou jednotku pak umístíte ke svému miminku a můžete začít sledovat. Zařízení má stabilní signál a dosah až 300 metrů, což znamená, že dítě může spát a jeho rodiče mohou zároveň třeba sedět na terase a konverzovat s kamarády. Chůvička disponuje také nočním viděním a řešením monitoringu teploty v místnosti, takže o podmínkách svého dítěte máte neustálý přehled, a navíc vám neunikne ani jedno jeho zaplakání.

Speciální vybavení pro kuchařky

Nadšené kuchařky, které se nebojí nových technologií v kuchyni, ocení speciální vybavení pro zdravé vaření značky Lauben. Patří sem třeba Lauben Sous Vide Stick, což je zařízení určené pro vaření metodou sous vide spočívající v přípravě jídel při nižších teplotách a ve vakuu. Díky ní si pokaždé pochutnáte na čerstvém, dokonalém jídle, které si zachová svůj tvar, strukturu, barvu i živiny. Nikdy jej nepřipálíte, nerozvaříte ani nezkazíte, jednoduše proto, že teplotu i čas si nastavíte na displeji a o víc se starat nemusíte.

To ovšem není jediný produkt, který stojí za pozornost. Tím druhým je inovativní rýžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500AT, jenž dokáže rýži v průběhu vaření zbavit až 40 % přebytečných sacharidů, které jednoduše odloučí do vnitřní poklice. V tomto rýžovaru navíc dokonale uvaříte všechny druhy rýže, které po dokončení nebudou tvrdé ani rozvařené. Šestice nastavitelných režimů pak umožňuje rychlé vytvoření zdravých pokrmů i z dalších surovin. Připravíte tak například luštěniny, polévku nebo ovesnou kaši.

UV lampa ve vysavači zničí nejen roztoče

Jednou z výzev každé hospodyňky je každodenní boj s nepořádkem, který se zdá být nekonečný, ovšem můžete ho zvládnout efektivněji než doposud, a to díky bezdrátovému ručnímu vysavači, který slouží k likvidaci roztočů, bakterií a alergenů. Zařízení s názvem Mamibot UV Lite 100 obsahuje patentovanou UV lampu, která spolehlivě zlikviduje 99,99 % roztočů, bakterií a alergenů. A navíc je 100% bezpečná, protože při nadzvednutí mimo vysávanou plochu se UV lampa deaktivuje.

Chytré hodinky s nádechem romantiky

Posledním tipem pro elegantní dámy i akční divošky jsou chytré hodinky, které seženete kromě černé i v romanticky působícím růžově zlatém provedení, tedy TicWatch C2+ Rose Gold. Nadčasový design hodinek kombinující pouzdro z nerezové oceli a pásek z pravé kůže už stihl získat některá prestižní ocenění iF Design Award 2019 nebo Red Dot Design Award 2019. Nabízejí chytré funkce pro sledování zdravotního stavu nebo monitoring fitness aktivit, které vám zlepší kondici. Hodinky mají nově více paměti, 1 GB, a se chlubí i certifikátem odolnosti vůči prachu a vodě na úrovni IP68. Díky NFC s nimi můžete i platit a jejich baterie vydrží až dva dny.

 

 

Zveřejněno: 03. 12. 2020