Tyčový akumulátorový vysavač Niceboy ION Hurricane H5

K robotickým vysavačům Charles nyní značka Niceboy přidává prvního zástupce nové kategorie tyčových akumulátorových vysavačů Niceboy ION Hurricane H5. Tento domácí pomocník v provedení 2v1 v sobě kombinuje tyčový i ruční vysavač.

Vysavač odstraňuje nečistoty pomocí výkonného systému nasávání s cyklónovou technologií Cyclone PRO a pětistupňového filtračního systému MAX Clean. Baterie poskytuje energii pro 35 minut vysávání a prachová nádoba o objemu 600 ml vystačí i na úklid větších prostor. Součástí balení je i sada nástavců pro úklid obtížně dostupných míst.

Všestranný pomocník pro úklid

Niceboy ION Hurricane H5 v provedení 2v1 proměníte během okamžiku z tyčového vysavače na vysavač ruční. Ten odstraní nečistoty ze všech typů tvrdých podlah (parkety, PVC, linoleum) i koberců. V balení k tomu najdete dva speciální kartáče do motorizované podlahové hlavice – jeden na tvrdé podlahy a jeden na koberce. Součástí balení je i sada nástavců, které využijete i pro úklid pohovek, nábytku i vozu. Vítaným doplňkem je štěrbinová hubice pro vyčištění úzkých prostor. Kombinovaná kartáčová hubice je vhodná pro úklid čalouněného nábytku a ploch stolů, polic apod. Hlavice lze připevnit buď přímo k motorové jednotce, nebo k dlouhé trubici případně šikovné ohebné trubici. S příslušenstvím Niceboy ION Hurricane H5 tak získáváte hned devět kombinací vysavače, které výrazně rozšiřují možnosti úklidu.

Dokonalý úklid díky pokročilým technologiím

Vysavač Niceboy ION Hurricane H5 je osazen motorem s příkonem 150 W. Spojením vysokého výkonu s pokročilou cyklónovou technologií Cyclone PRO vysavač spolehlivě vysaje nejen větší, ale i mikroskopické nečistoty. Vysavač pak nabídne dvě úrovně sacího výkonu – nižší pro běžné, rychlé vysávání a vysoký výkon pro důkladný úklid. Niceboy ION Hurricane H5 je vhodný i pro domácnosti s alergiky. Vysavač je vybaven účinným pětistupňovým filtračním systémem MAX Clean. Integrovaný HEPA filtr maximální třídy H13 se vyznačuje nejvyšší možnou filtrační účinností – eliminuje 99,95 % všech částic až do velikosti 0,06 mikrometru.

Jednoduché použití a snadná údržba

Akumulátorové napájení dává vysavači volnost pohybu bez závislosti na délce kabelu a vzdálenosti od zásuvky. Vysokokapacitní Li-Ion baterie poskytuje výdrž pro 35 minut vysávání na jedno nabití. Součástí balení je nejen nabíjecí adaptér, ale i praktický nabíjecí dok k uchycení na zeď, který současně představuje i šikovný způsob uskladnění vysavače. K vysavači Niceboy ION Hurricane H5 nejsou potřeba žádné prachové sáčky. Nečistoty zachytí prachová nádoba o objemu 600 ml, kterou po dokončení úklidu vysypete do odpadkového koše. Nízká hmotnost 2,2 kg pro tyčový vysavač (1,3 kg v módu ručního vysavače) společně s ergonomickou rukojetí přispívají ke snadné a pohodlné manipulaci. Podlahová motorizovaná hlavice je osazena LED diodami, které osvětlují vysávaný prostor.

Tyčový vysavač Niceboy ION Hurricane H5 pořídíte za 2.999 korun.

Zveřejněno: 07. 02. 2023