World of Tanks představuje náhodné události

Tým World of Tanks představuje novou herní funkci: Náhodné události, které představují významný milník ve vývoji herních bojišť. Náhodné události jsou série dynamických aktivit, které se vyskytují s vlastní specifickou pravděpodobností v určených oblastech čtyř map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prochorovka a Safe Haven.

Červený kouř označí zónu události a při přiblížení nebo překročení její hranice se hráči zobrazí upozornění. Tankisté by měli být v zóně události opatrní, protože jejich vozidla mohou být zničena velkými padajícími troskami.

Každá událost výrazně změní terén příslušných map a nabídne hráčům nové taktické možnosti. Tato proměna otevírá nové cesty pro vozidla, vytváří nové krytí a nabízí jedinečné palebné pozice. Hráči tak získají nejen akčnější a dynamičtější hratelnost, která je udrží ve střehu, ale také vizuálně vylepší herní zážitek, a ještě více je vtáhne do děje. Typy událostí se liší v závislosti na mapě:

Na mapě Útočiště letadlo narazí na střechu bunkru, což vede ke zhroucení jeho konstrukce a vytvoření dalšího krytu mezi bunkrem a přístavem.

Na mapě Himmelsdorf zasáhne letecký útok lokomotivu, když opouští vlakové nádraží. Zde poslouží roztroušené vlakové vagóny jako dobré krytí. Také padající vzducholoď změní krajinu na centrálním náměstí a v „tankové uličce“ a vytvoří sestup z kopce k pozicím těžkých tanků.

Na mapě Prochorovka se letadla zřítí do uličky, čímž spálí část křovin a vytvoří nové krytí.

Mapa Ruinberg je napadena ze vzduchu. V důsledku toho se ve městě objeví další průchod přes centrální bloky, který tvoří nový směr útoku.

Náhodné události budou spuštěny v nadcházející aktualizaci 1.23.

Zveřejněno: 16. 11. 2023