XPG představuje počítačovou skříň VALOR AIR Mid-Tower

Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, představuje počítačovou skříň Valor Air typu mid-tower. Tato nová počítačová skříň klade důraz na optimalizované proudění vzduchu a je vybavena bočním panelem z tvrzeného skla, díky němuž vyniká nejen její elegantní design, ale umožňuje nahlédnout i do vnitřku počítače.

I přes své kompaktní rozměry poskytuje Valor Air dostatek vnitřního prostoru pro podporu a umístění hardwaru a nejrůznějších komponent. Je vhodný pro všechny typy hráčů a počítačových nadšenců. Díky optimalizované dynamice proudění vzduchu, dostatečnému prostoru a stylovému provedení nabízí dokonalou rovnováhu mezi designem a funkčností.

Optimalizovaný výkon

Počítačová skříň XPG Valor Air typu mid-tower má elegantní a čistý vzhled a účinně nasává chladný vzduch zvenčí prostřednictvím tří vestavěných 120mm ventilátorů v přední části. Jeden ventilátor v zadní části pak odvádí ohřátý vzduch. Přestože má skříň prostorově úsporné rozměry, je schopna pojmout grafické karty o velikosti až 335 mm. Podporuje napájecí zdroje o délce 160–180 mm, včetně XPG Core Reactor s certifikací 80 Plus Gold a XPG Cybercore s certifikací 80 Plus Platinum. XPG Valor Air je jednoduše a elegantně navržená skříň, která poskytuje vynikající proudění vzduchu, dostatek prostoru a jedinečný výkon – a to vše za přijatelnou cenu.

Elegantní design a snadná údržba

Skříň XPG Valor Air využívá patentovaný odnímatelný magnetický přední panel a je vybavena bočním panelem z tvrzeného skla, který lze snadno sejmout pouhým povolením šroubků. Řada vstupních a výstupních portů v horní části zahrnuje dva porty USB 3.2 Gen 1 a konektor pro sluchátka/mikrofon. Prachové filtry jsou navrženy s odnímatelným a magnetickým mechanismem, díky němuž je čištění snadné a intuitivní.

Flexibilní konfigurace

XPG Valor Air je vybavena dvěma odnímatelnými 2,5" držáky HDD/SSD v zadní části přihrádky základní desky, které mohou uživatelé snadno instalovat a následně i vyjmout.  Pod krytem je umístěna další odnímatelná kombinovaná klec na 2,5"/3,5" disky, která zvyšuje flexibilitu správy kabelů napájecího zdroje.

Zveřejněno: 31. 05. 2022