Yale a Philips Hue nabídnou chytré řešení pro přístup do domácností

Yale, specialista na zabezpečení domácností, oznámil partnerství se společností Philips Hue, lídrem v oblasti chytrého osvětlení. Ekosystém chytré domácnosti Yale nově doplňuje osvětlení Philips Hue. Rozšiřují se tak možnosti stávajících produktů Yale, jako jsou chytrý zámek Yale Linus a Yale Sync alarm.

Sníte o tom, že se dveře vašeho bytu či domu při vašem příchodu okamžitě odemknou, světla se rozsvítí a vy se budete cítit vítáni a v bezpečí? Nebo hledáte způsob, jak nezapomenout zhasnout světla, když svůj domov opouštíte? Integrace řešení osvětlení Philips Hue a chytrého zámku Yale Linus vám toto vše nabídne.

Chytré alarmy Yale Sync a SR již společně s osvětlením Philips Hue fungují. Kombinace světla a zvuku vytváří dvojnásobný výstražný efekt, při kterém integrované osvětlení Philips Hue odrazuje potenciální zloděje a zároveň poskytuje majitelům domů vizuální ujištění, že jejich domov je chráněn.

Integrace obou řešení poskytne nyní spotřebitelům ještě větší klid. Budou totiž vědět, že jejich domov je v bezpečí bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Společná instalace chytrého zámku Yale Linus a osvětlení Philips Hue říká svým majitelům:

·         Vítejte doma se světly: Uvítání na prahu domova je příjemné tam, kde se automaticky rozsvítí, dveře odemknou a vy uvidíte na cestu dovnitř.

·         Nechte domov bez obav: Jedním stiskem na inteligentní klávesnici Yale zamknete dveře a vypnete světla před odjezdem z domova. Nastavením na automatické spínání pak nasimulujte svou přítomnost a získáte klid po dobu, kdy jste pryč.

·         Sdílejte přístup do svého domova: Vytvořte pro své hosty dojem, že jsou očekáváni, i když jste mimo domov.  Sdílejte s nimi přístup přes jejich telefon či pomocí klávesnice a rozsviťte jim světla uvnitř.

Zveřejněno: 27. 08. 2021