Zatraceně výkonný SSD disk od Kingston FURY pro hráče a multimediální fajnšmekry

Herní divize společnosti Kingston Technology Company, Kingston Fury, ohlásila SSD disk Kingston FURY Renegade, který představuje novou generaci PCIe 4.0 NVMe M.2 disků pro hráče, počítačové nadšence a náročné uživatele.

SSD disk Kingston FURY Renegade přináší špičkový výkon při obřích kapacitách s využitím nejnovějšího řadiče pro PCIe 4.0 ×4 a 3D TLC NAND pamětí.

Díky maximálnímu využití dostupné šířky pásma sběrnice PCIe 4.0 dosahuje SSD disk Kingston FURY Renegade rychlostí při čtení/zápisu až 7300/7000 MB/s a výkonu až 1 000 000 IOPS, abyste si mohli naplno vychutnat mimořádné herní zážitky. Optimalizace disku umožnila zkrátit dobu načítání her a aplikací, usnadnit streamování a zvýšit celkovou rychlost odezvy systému. K dispozici jsou vysoké kapacity až 4 TB, což někomu postačí i pro velmi rozsáhlou sbírku oblíbených her nebo pro multimediální zábavu. Tenký modul formátu M.2 se vejde i do velmi těsného prostoru v herním notebooku nebo mini PC a o jeho dobré chlazení se i při intenzivní zátěži postará nízkoprofilový hliníkový chladič s grafenovou vrstvou.

SSD disky Kingston FURY Renegade jsou v současné době k dispozici v kapacitách 500 GB, 1 TB, 2 TB nebo 4 TB.

Zveřejněno: 05. 11. 2021